Doświadczenie zawodowe:

Z Łukasiewicz - IMPIB związana jest od 2017 roku (przed 2019 rokiem w Instytucie Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników) rozpoczynając pracę jako laborant. Dzięki charyzmie, talentowi i zamiłowaniu do pracy badawczej w 2020 roku awansowała na stanowisko młodszego specjalisty, a następnie w 2022 roku na stanowisko specjalisty. 

 Od 2017 roku realizuje w Łukasiewicz - IMPIB doktorat wdrożeniowy pt. "Wpływ warunków wytłaczania na przetwórstwo tworzyw polimerowych".

Cyklicznie uczestniczy w szkoleniach podnoszących kwalifikacje i kompetencje zawodowe, np.:

Specjalizuje się w chromatografii gazowej, z zastosowaniem której oznacza m. in. stopień degradacji tworzyw. Od maja 2020 r. realizuje prace z zakresu mikrobiologii wykonując badania biodegradacji i oznaczania właściwości biobójczych tworzyw polimerowych, bierze też czynny udział w pracach dążących do poszerzenia zakresu akredytacji o badania mikrobiologiczne. Jest przeszkolona w pracy z mikroorganizmami 2 kat. zagrożenia czynnikiem biologicznym.

Aktywnie uczestniczy w projektach badawczych oraz badawczo-rozwojowych m. in. :

Aktywność zawodową z sukcesem łączy z działalnością Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich oraz Towarzystwa Przetwórców Tworzyw Polimerowych.

W projekcie Lider odpowiada za: